Pliusai renkantis vonios baldų komplektus ir atskirtus baldus

Kadangi šiandien namų interjerų yra labai įvairių ir kiekvienas gali rinktis tokį, kuris yra tinkamas, tad prie visko reikia nepamiršti derinti ir baldus. Net toks kambarys kaip vonia, gali turėti skirtingus interjerus ir kiekvienas gali rinktis baldus tokius, kokius nori. Vonios kambario baldai gali būti skirstomi į dvi dideles kategorijas, tai yra komplektai ir atskiri baldai. Tad kokie yra šių dviejų kategorijų pliusai, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Baldų komplektų pliusai

Renkantis tokius vonios kambario baldus galima rasti štai tokius pliusus:

  • Jeigu vonios erdvė yra pakankamai didelė, tai juos pirkti patogiau, nes baldų komplektai yra įvairių dydžių, todėl galima puikiai pritaikyti ir tokioje erdvėje.
  • Jeigu nedaug nusimanote apie įvairių kambarių įrengimą, toks pasirinkimas gali būti puikus, nes vienu kartu išsirinksite viską, ko gali prireikti voniai ir reikės mažiau rūpintis baldais.
  • Perkant viską iš karto, tai gali būti pigesnis variantas, nei kad kiekvieną baldą rinktis atskirtai. Tad jeigu norite sutaupyti, toks variantas jums kuo puikiausiai gali tikti.
  • Jeigu daiktų planavimas jums yra sudėtinga užduotis, nes nežinote kiek reikia spintelių, stalčių ir lentynėlių, baldų komplektas gali būti puiki išeitis, nes ten viskas suplanuota taip, kad galėsite visus daiktus susidėti optimaliai ir vietos nebus nei per daug, nei per mažai.

Atskirų vonios baldų pliusai

Jeigu vonios kambariui rinksitės atskirus baldus, tai galėsite įžvelgti štai tokius pliusus:

  • Jeigu vonios kambarys yra mažas, tai susiplanuoti jame tam tikrų baldų išdėstymą gali būti sudėtinga. Tačiau perkant juos po vieną, galite nesunkiai derinti vienas prie kito ir per daug vonios neužkrauti.
  • Jeigu turite unikalų stiliaus pajautimą, tada ne visada jau sukomplektuoti baldai gali atitikti jūsų skonį ir tikriausiai reikės apžiūrėti labai daug variantų, kad tiktų bent vienas. Todėl greičiausiai kur kas paprasčiau yra rinktis atskirus baldus ir susikurti tokį interjerą, kurio norite.
  • Gali būti ir tokia situacija, kad ne visada visi baldai gali būti reikalingi, kurie įeina į baldų komplektą, todėl žymiai paprastesnis variantas yra rinktis po vieną ir rinktis tik tokius baldus, kurie yra jums reikalingi.

Baldų komplektai ar atskiri baldai?

Kaip matome iš pateiktų abiejų variantų, tiek vienas, tiek kitas turi nemažai pliusų, todėl galite rinktis pagal savo vonią. Pasižiūrėkite, kas jums yra priimtiniau ir ką galite sau leisti. Tikrai vieno teisingo atsakymo nėra, nes abu variantai gali būtų puikus, jeigu bus tinkamai priderinti prie visumos.