Vazos iš gofruoto stiklo: kodėl pravartu tokią turėti savo namuose?

Turbūt nesunku pastebėti, jog gofruotas stiklas yra populiarus sprendimas vazos gamyboje. Tad ir Flowers And Lovers gėlių studija savo asortimentą yra papildžiusi tokiomis vazomis. Gofruotas stiklas – tai stiklo tipas, kuris buvo suformuotas į banguotą arba briaunuotą raštą. Jis padeda suteikti kūriniui tekstūros ir įdomumo. Gofruoto stiklo vazos gali būti skaidrios, spalvotos arba matinės, įvairių formų ir dydžių. Tačiau kodėl tokios vazos yra populiarios? Ar tik dėl savo išvaizdos?

Gofruoto stiklo privalumai vazai

Gofruoto stiklo naudojimas vazos gamyboje turi keletą privalumų. Vienas iš jų yra patrauklumas ir estetinė išvaizda. Tokios vazos dažnai pagauna jas pamačiusi akis ir sukelia jų susidomėjimą. Kitas privalumas yra tai, kad įdubos gali padėti išsklaidyti šviesą, sukuriant švelnų, švytintį efektą, kuris gali būti malonus akiai. Be to, gofruotas stiklas gali būti formuojamas į įvairių formų ir dydžių formas, todėl suteikia platų dizaino galimybių spektrą.

Gofruotas stiklas paprastai yra stipresnis ir patvaresnis nei tokio paties storio plokščias stiklas. Taip yra todėl, kad briaunuotas stiklo raštas suteikia medžiagai tvirtumo ir standumo, todėl sumažėja tikimybė, kad jis sudužtų veikiant apkrovai. Tačiau vis tiek svarbu su gofruoto stiklo vazomis elgtis atsargiai. Todėl net ir tokios vazos turi būti saugomos ir laikomos tinkamai.

Flowers and Lovers siūlomos vazos iš gofruoto stiklo

Kadangi gofruoto stiklo vazos vis labiau užkariauja pirkėjų širdys, Flowers and Lovers siūlo ne vieną skirtingą variantą būtent tokių vazų. Vazos gali būti įvairių dydžių (nuo 15cm iki 30 cm aukščio), spalvų ir skaidrumo. Pats praprasčiausias variantas – skaidri vaza, tačiau galima rinktis ir, pavyzdžiui, tamsią pilkos spalvos vazą. Net ir tamsi vaza yra skaidri, tad gali sukurti malonų šviesos atspindžių efektą. Platus vazos kaklelis puikiai tiks įvairiausioms puokštėms laikyti, nereikės gelių grūsti į vazą per prievartą. Šios vazos dažnai pasirenkamos žemoms, bet plačioms gėlėms, kurios gali tapti visos kompozicijos pagrindu. 

Pačios vazos yra gana minimalistinio dizaino, tad puikiai derės kad ir kur ją pastatytumėte. Jos nesunkiai įsilieja į įvairius interjerus ir gali būti naudojamos ne tik namuose, bet ir darbo erdvėse, kuriose norisi išlaikyti profesionalumo jausmą.