Nagų geliniai lakai – būtinybė moters kosmetinėje

Visos moterys nori būti ne tik gražios, bet ir patrauklios. Todėl į grožio rutiną įtraukia daugybę procedūrų, kurios užtikrintų, jog ne tik jų vyrai, bet ir kiti negalėtų nuleisti akių. Būtent dėl to geliniai nagų lakai yra vienas iš būtiniausių dalykų, kurį moteris turi turėti savo kosmetinėje. Nesutvarkyti nagai rodo, jog moteris neprisižiūri savęs, o tai tikrai nepatrauklu. Dažnai moterys, kurios nelakuoja nagų, turi nukramtytus, nulūžusius nagus, kartais net su nešvarumais po nagais. Todėl kiekviena moteris turi pasirūpinti, kad jų nagai būtų tvarkingi. Tą padaryti labai nesudėtinga – užtenka nagų frezos ir gelinio lako. Nagų geliniai lakai laiko bent kelias savaites, todėl apsaugo nagus nuo skilinėjimo ir užtikrina, kad kiekviena moteris galėtų džiaugtis gražiais nagais. Negana to, nagų geliniai lakai padeda nagams augti greičiau, kadangi jie mažiau skilinėja ir lūžta. Tad tai puikus būdas, kaip greičiau užsiauginti gražius ir ilgus nagus.

Ko reikia, norint nulakuoti nagus geliniu laku?

Norint nulakuoti nagus geliniu laku, gelinio lako neužteks. Visų pirma turėsite paruošti nagus procedūrai. Tą padaryti galite arba su nagų dilde, arba nagų freza. Jei norite, kad procedūra būtų greitesnė ir paprastesnė, rinkitės nagų frezą, kuri visą dar atliks už jus. Sekantis dalykas – nago paruošimas geliniam lakui. Turėsite nusipirkti priemones, kurios paruoštų jį lakavimui. Tuomet seka pačio nagų gelinio lako naudojimas. Nagų geliniai lakai gali būti labai įvairūs, todėl rinkitės atidžiai ir nepamirškite, jei vienas nepasiteisino, nebūtinai turite atsisakyti idėjos įsigyti kitą. Tiesiog šiek tiek palaukite, kol pasibaigs ir įsigykite kitą, galbūt jis labiau pateisins jūsų lūkesčius. Nepamirškite, kad užbaigimui reikės padengti dar vieną sluoksnį apsaugai, taip pat naudokite kokį nors aliejuką, kad apsaugotumėte nagus. Na, ir nepamirškite naudoti specialios lempos, kuri padės procedūrą ne tik sutrumpinti, bet ir paruošti nagus.

Kiek trunka procedūra?

Procedūros trukmė priklauso nuo to, kaip greitai galite viską atlikti ir kokią lempą turite. Tad nepamirškite atidžiai pasidomėti, kokios galios lempą perkate.