Kas geriau: oras-oras ar oras-vanduo?

Šilumos siurbliai suteikia namams ne tik komforto, bet ir sumažina komunalinių mokesčių sąskaitas. Tad nenuostabu, jog vis daugiau žmonių ieško būdų, kaip pasirinkti šilumos siurblį, tinkantį namams. Vienas iš būdų – išanalizuoti savo poreikius ir tuomet atkreipti dėmesį, kas siūloma rinkoje. Kitas būdas – pasitarti su konsultantais ir susipažinti su kuo daugiau  Oras-oras sistema puikiai tinka visiems, kurie nori ne tik šiltesnio oro namuose žiemos metu, bet ir siekia vėsinti įkaitusius namus vasarą. Tai idealus pasirinkimas visiems, kurie nori ekologiško ir ekonomiško sprendimo, atsiperkančio greitai. Kitas pasirinkimas – oras-vanduo sistema. Tai geras pasirinkimas tiems, kuriems reikia sušildyti ne tik orą, bet ir vandenį. Oras-vanduo sistema puikiai pasirūpina, kad namai būtų sušildyti žiemos metu. Nesvarbu, rinksitės oras-oras ar oras-vanduo, bet kuriuo atveju galėsite mėgautis aukštos kokybės sistema, kuri suteiks namams komforto už nedidelę kainą.

Valstybės kompensacija

Nors šilumos siurbliai kainuoja gana brangiai, reikia paminėti, kad yra daugybė būdų, kaip sumažinti sumą. Vienas iš jų yra rasti pigesnes kainas. Kai kurie pardavėjai siūlo šiek tiek mažesnes kainas, tad padeda sutaupyti. Net ir tie, kurie nepasirinks nuolaidas siūlančio pardavėjo, vis tiek turės galimybę sutaupyti. Valstybė teikia APVA paramą, kurios dėka galima susigrąžinti dalį sumos. Visgi reikia paminėti, kad ne visiems pavyks ją susigrąžinti. Deja, bet kai kuriais atvejais reikia atkreipti dėmesį į tai, kad valstybės kompensacija gali būti ir neteikiama. Ne visi šilumos siurbliai atitinka reikalavimus. Nepamirškite, kad reikalavimus atitikti turi ne tik prekė, bet ir pirkėjas, todėl ne visada pavyksta gauti paramą.

Šilumos siurbliai puikiai tinka bet kuriems namams, tačiau norint, jog jie išpildytų visus reikalavimus, reikia atidžiai pasidomėti pasiūlymais. Tai padės suprasti, ko reikia ir pasirinkti tai, kas idealiai tiks namams ir sukurs norimą komfortą. Šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo puikiai tinka visiems, kurie nori komfortiško gyvenimo namuose. Visgi tai tinka ne tik namams, bet ir biurams bei sodo nameliams ir kitoms vietoms.