Kaip užtikrinti, kad šuo būtų tinkamai maitinamas?

Vienas svarbiausių jūsų, kaip augintinio savininko, uždavinių – užtikrinti, kad jūsų šuo būtų tinkamai maitinamas. Juk tinkama mityba yra labai svarbi bet kurio augintinio sveikatai ir gerovei. Tačiau ko tiksliai reikia, kad jūsų šuniukas gautų reikiamą maistą? Skaitykite toliau ir sužinokite.

Kas yra svarbiausia?

Vienas iš pirmųjų žingsnių, norint tinkamai maitinti savo šunį, yra nustatyti jo amžių, dydį, aktyvumo lygį ir sveikatos būklę. Šie veiksniai padės nustatyti, kiek maisto jam reikia jir kaip dažnai jis turėtų būti šeriamas. Pavyzdžiui, šuniukams paprastai reikia ėsti dažniau nei suaugusiems šunims, o didesniems gali reikėti daug daugiau maisto nei mažesniems.

Taip pat atminkite, aktyviems šunims gali reikėti daugiau kalorijų nei mažiau aktyviems. Sprendžiant, kokia dieta geriausiai tinka jūsų šuniukui, taip pat svarbu atsižvelgti į bet kokius sveikatos sutrikimus ar alergijas.

Kalbant apie faktinį šuns maitinimą, ekspertai rekomenduoja vengti savarankiškai paruošto maisto, nes jame gali būti ne visų optimaliai sveikatai reikalingų maistinių medžiagų. Vietoj to rinkitės kokybišką ir subalansuotą šunų maistą, kurį patvirtino gyvūnų mitybos specialistai. Būtinai stebėkite savo šuniuko svorį ir atitinkamai koreguokite jo mitybą – jei šuo priauga ar netenka per daug svorio, turėtumėte atlikti reikiamus pakeitimus. Taip pat įsitikinkite, kad visą dieną jie turi galimybę gauti daug šviežio vandens, kad išliktų hidratuoti.

Taip pat svarbu vengti duoti riebaus, aštraus ar sūraus maisto, nes kai kuriems šunims tai gali sukelti virškinimo problemų. Galiausiai įsitikinkite, kad laikotės visų maisto atidarymo ir laikymo taisyklių, kad maistas kuo ilgiau išliktų šviežias ir saugus vartoti.

Skaitykite maisto sudėtį

Pirmiausiai žiūrėkite, ar produktai yra aukštos kokybės ir subalansuoti, ir įsitikinkite, kad jame yra optimalios maistinės medžiagos. Daugelis maisto veislių taip pat yra praturtintos vitaminais ir mineralais, kurie padeda užtikrinti, kad šunys gauna viską, ko jiems reikia tinkamai funkcionuoti.

Išmėginkite „Carnilove“ maistą, kurį galite rasti Dokrinesa.lt elektroninėje parduotuvėje. Šio maisto pagrindą sudaro tik natūralūs ingredientai, tokie kaip jautiena, kiauliena ir kalakutiena. Carnilove taip pat yra papildytas visomis reikalingomis mitybos medžiagomis, kurios maitina ir stiprina.